ARTILARI

sağladıklarımız…

Otomatik Borçlandırma

Aidat, demirbaş ve fatura borçlandırma işlemleri yapılırken ev sahibi ve kiracı durumları göz önüne alınarak kullanıcılara eşit veya metrekareye göre otomatik borçlandırma işlemleri yapılabilmektedir.

Online Tahsilat

Aidat, demirbaş ve fatura borç ödeme işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir ayrıca ev sahipleri tarafından sisteme yüklenen kira kontratı olması durumunda, kredi kartı ile kira ödeme işlemi de yapılabilmektedir.

Gelir – Gider Takibi

Yönetim tarafından girilen giderler ile borçlandırmalar sonucunda elde edilen gelirler üzerinden, dönem bazlı gelir-gider takibi ve işletme defteri oluşturma tek tıkla yapılabilmektedir.

Hareket Dökümü

Geçmiş ve güncel borç tutarlarına, gecikme faizlerine ve site için yapılacak harcamalara sistem üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Ev sahibi ve kiracıların detaylı borç tablosuna ve sitenin gelir-gider durumuna ulaşabilmektedir.

Gecikme Takibi

Yönetim tarafından belirlenen tahakkuk ve son ödeme günleri baz alınarak borçlara ait  günlük faiz uygulaması otomatik olarak hesaplanmakta ve takibi kolayca yapılabilmektedir. Hukuki işlem gerektiren durumların takibi de çözüm ortağı ile sağlanabilmektedir.

Makbuz İşlemleri

Dairelerin aidat, demirbaş ve fatura borçlarının ödenmesi ile makbuzlar sisteme otomatik yüklenir, yapılan tüm ödemelere ait makbuzlara erişim her daim sağlanabilmektedir.

Sms ve Mail

Yönetim, sistem üzerinden kullanıcılara mesaj atabilecek, kullanıcılara ait cep telefonuna sms gönderebilmektedir. Borçların son ödeme günü yaklaşınca ve ödeme gecikince  hatırlatma mesajları otomatik olarak kullanıcılara iletilmektedir.

Anket

İstenilen formatta anket içeriği belirlenerek kullanıcıların oylamasına sunulabilir, sonuçlar yönetim tarafından görüntülenebilir. Bu sayede memnuniyet durumları analiz edilebilir, fikir  birliği için yol gösterici nitelikte kullanılabilir.